עמוד הבית מוצרים    
טיפול ב(סינוסיטיס)

מידע ושימוש יעיל של צמחי מרפא
פורמולות הצמחים קאן עומדות בסטנדרטים המחמירים של ארה"ב בכדי להבטיח את האיכות, הריכוזים והפוטנטיות הגבוהים ביותר של הפורמולות הקלאסיות. פורמולות אלו מובאות בגירסה עדכנית, המושרשת מהחוכמה העתיקה ומכוונת אל הצרכים המודרניים המערביים עם דגש על איזון והתייחסות לתוואי התנהגות ואישיות. ...
קרא עוד
רניטיס רליף
רניטיס רליף הינה פורמולה המבוססת על ניסיון המטפלים של נקודת מגע בשיתוף בית חולים ZheJiang בסין. הפורמולה מיועדת לסובלים מאלרגיות עם נזלת מימית התעטשויות, עיניים דומעות, ואף סתום.
קרא עוד
Bi Yan Pian
Bi Yan Pian הינה אחת מכמה פורמולות שיוצרו בסין בצורת טבליה כתחליף לאנטיהיסטמינים בטיפול סימפטומים קשים של הפרעות באף, ללא ההשפעות הבלתי רצויות של טשטוש או יובש באף ובפה.
קרא עוד
Lucid Channel
כשהנוזלים לא מותמרים ונעצרים, נוצרת הליחה. הצטברות זו מכבידה על מערכת העיכול והנשימה. ליחה עשויה להופיע בריאות בתור שיעול עם כיח, ברונכיט, או גודש באף. בקיבה הליחה עשויה להיראות כחוסר תאבון, והקאות.
קרא עוד
Pinellia Phlegm Dispersing
הפורמולה Pinellia Phlegm Dispersing תעזור לפתור כל תסמונת של ליחה חמה עם ריר סמיך, שקשה לכייח ובין אם מליחה קרה או ליחה חמה שחדרה לתוך הריאה או כתוצאה של ברונכיט שלא טופל כיאות או התקררות בחזה.
קרא עודXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net