עמוד הבית מוצרים    
מוצרים

מידע ושימוש יעיל של צמחי מרפא
פורמולות הצמחים קאן עומדות בסטנדרטים המחמירים של ארה"ב בכדי להבטיח את האיכות, הריכוזים והפוטנטיות הגבוהים ביותר של הפורמולות הקלאסיות. פורמולות אלו מובאות בגירסה עדכנית, המושרשת מהחוכמה העתיקה ומכוונת אל הצרכים המודרניים המערביים עם דגש על איזון והתייחסות לתוואי התנהגות ואישיות. ...
קרא עוד
Celestial Emperor’s Blend Tian Wang Bu xin Da
מזינה את דם הלב, מחזקת את יין הלב/הכליות, ומרגיעה את הרוח Shen. פורמולה זו מתוארת כחיזוק כללי להזדקנות משום שתהליך ההזדקנות נוטה לייבש את היבט הYIN/נוזל של הגוף. גם סגנון החיים הפעיל מדי של המערב פוגם ב YIN .
קרא עוד
Relaxed Wanderer
זוהי פורמולה מסורתית, במצבים של הפרעה בזרימת אנרגיה ודם והצטברות (סטגנציה) שלהם. היא "מכוונת את התנועה" משחררת חסימות במרידיאנים, במערכת העיכול, באיברי הרבייה, ומתבטאת ביום יום במפגשים אנושיים עם הסביבה, המשפחה, העבודה או בין האדם לבין עצמו.
קרא עוד
Resilience
נוסחה זאת מבוססת על מסורת עתיקה ומחקר מודרני. במונחים מודרניים, הפורמולה משפרת את ההסתגלות הכללית של המנגנון המסדיר של הגוף ומתאימו למצבים כלליים של חולשה והתנגדות חיסונית נמוכה.בנוסף לתכונות אנטי דלקתיות, אנטי אלרגיות, אנטי סרטניות, אנטי טפיליות, הפורמולה מגנה על הכבד והלב, מעלים ...
קרא עוד
רניטיס רליף
רניטיס רליף הינה פורמולה המבוססת על ניסיון המטפלים של נקודת מגע בשיתוף בית חולים ZheJiang בסין. הפורמולה מיועדת לסובלים מאלרגיות עם נזלת מימית התעטשויות, עיניים דומעות, ואף סתום.
קרא עוד
פוליקוסנול Polycosanol
פורמולת צמחים המסייעת לטיפול ואיזון הכולסטרול.
קרא עוד
Hoodia Gordonis
קקטוס המשמש את הבושמנים בנימביה ביציאה למסעות על מנת לווסת את תחושת הרעב. לאחרונה התגלה מרכיב הנקרא P57 בצמח זה שאחראי לויסות והרגעת מרכז השובע והרעב בהיפותלאמוס. כל קפסולה מכילה 330 מ"ג קקטוס מיובש בהקפאה. הצמח משמש כצמח מרגיע ומווסת תיאבון.
קרא עודXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net