עמוד הבית מוצרים    
Tension Solution

Tension Solution
פורמולה זו מרגיעה את החושים, את הנפש ואת העצבים על ידי הרפיית השרירים, הוצאת החום, סילוק רוח, ויסות צ'י, חיזוק דם ונוזלים ואיזון הפונקציות של הכבד והלב. אינדיקטיבית לחרדה, עצבנות ותסכול. חוסר מנוחה ונדודי שינה. שרירים מכווצים ומאומצים, נויראלגיה (כאב עצבי) התכווצויות ועוויתות. כאבי ראש, מגרנות, סחרחורת, לחץ דם גבוה.
הצורה המעורפלת אך גם מבלבלת של אי הנוחות הנפשית והפיסית הידועה בתור "מתח" לעתים קרובות נתפסת כתחושה של מתיחות, נוקשות או כאב בשרירים המתעוררת באזור הראש, הצוואר, הכתפיים והגב העליון. היא מורגשת כתחושה המתעוררת מבפנים של תסכול, עצבנות,מחויבות, אי החלטה או ספק, או פשוט כעול של דרישות הנראות מוגזמות.
יחד עם זאת, בשל הקצב המואץ של העבודה בחברה המודרנית, לעתים קרובות, אנשים אינם יכולים להירגע ולנוח, עד שהם מגיעים לסף התמוטטות, דבר המשאיר אותם עצבניים, קופצניים ועייפים בסוף היום או השבוע.
המנגנון הנורמלי האחראי להספקה ופיזור של נוזלי הגוף, ומערכות העצבים המווסתות - הסימפתית והפאראסימפאתית, נדחקים הצידה על ידי הנחישות לשמור על רמה עקבית של ביצוע, מבלי להתייחס ליכולות האמיתיות. מצב מתמשך של מתח מוביל לריקון  של המאגרים - כמות בלתי מספקת של צ'י, לחות, ודם ושחיקה של התמצית. הורדת המתח המופרז הגורם לכאב, עצבנות ושחיקה פירושה ניטרול אחד הסימנים המקדימים העיקריים לירידה במצב הבריאותי הפיסי והנפשי.
140 ש"חXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net