עמוד הבית מוצרים    
Quiet Contemplative

Quiet Contemplative
אחת מפורמולות החיזוק העתיקות והיעילות ביותר. היא תוכננה להגביר ולהניע את יכולת YIN הכליות ללחלח, לרכך, לייצב ולתת שורשים לחיים. כשהמחושים העדינים של האדם מתייבשים ומתבלים, התנועתיות והרגישות שלהם נפגעת, והוא הופך שביר, פגיע או בלתי יציב. כשכוחות החיים הראשוניים נפגעים ייתכן אובדן שליטה על הביטויים הדינמיים של החום והפעלתנות.
ברמה הפיסית, הנוסחה יעילה בכל מצב של התערערות הבסיס הגופני, כגון חולשת או כאב הגב התחתון, כאב רגליים, בעיות שיניים כרוניות. כשהשורש "מתייבש" כגון יובש בעור, שיער, עיניים, פה או איברים אחרים הזקוקים ללחות. כשהשורש מאבד מיציבותו, כגון: רעד בחלקי גוף עליונים, טינטון, סחרחורת, גלי חום  או הפרעות ראייה, במצבים מסוימים ניתן לראות השתנה תכופה או צריבה כרונית במתן שתן.
היות והכליות שולטות על המיניות והפוריות, שימשה הנוסחה באופן מסורתי להחזרת חינניות ועוצמה מינית, כגון במצבי מיעוט נוזלים באיברי המין, שפיכה מוקדמת, אי נוחות ועצבנות בעת קיום יחסי מין, וכאב בזמן המשגל Dyspareunia. הנוסחה מתאימה במצבי אי שקט, חוסר מנוחה, חוסר שלווה ועצבנות. היא מתאימה לפחדים הגורמים להתכנסות והסתגרות ורצון לברוח. אינדיקציה בולטת היא תחושת "חוסר שורשים", אי יכולת להתקשר לסביבה ולמצוא יציבות, אי יכולת למצוא מנוחה או להיות שמח בחלקך, קופצנות, אי יציבות וכדומה.
 
140 ש"חXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net