עמוד הבית מוצרים    
Prosperous Farmer

Prosperous Farmer
ה - Prosperous Farmer מחזקת את אנרגית הטחול, כך שברמה הפיסית ביותר היא יכולה לשאוב את התמצית המזינה של המזון והנוזלים, להפוך אותם ללבני הבנייה הבסיסיים "התמצית הטהורה" ההופכים הן לאנרגיה והן לצורת החיים. כשאנרגית הטחול חלשה או הופכת איטית ונתקעת, פעילויות העיכול הבסיסיות ביותר משתבשות. נוסחה זו מומלצת במיוחד לבעיות ספציפיות כגון נפיחות כרונית של הקיבה, נפיחות בטן בכלל, אי נוחות או כאב; מערכת עיכול חלשה כרונית עם צואה רכה או שלשולית; בחילה, חוסר תאבון, או אובדן חוש הטעם.
פורמולה זו מגבירה את עצמת האנרגיה המגיעה מהמזון, ועל ידי כך מטפלת בעייפות, לאות וחולשה כרוניות. פסיכולוגית, Prosperous Farmer  עובד בשני כיוונים. הראשון, כשאנרגית האדמה חלשה, מרגישים חוסר יכולת לזוז או להיות מעורבים עם העצמי או עם אחרים. תיתכן תחושה של חוסר יכולת לקחת על עצמנו פרוייקטים, פסימיות לגבי השלמתו של פרוייקט או חוסר התמדה. שנית,כשמכשילים את יכולת הטרנספורמציה, הטחול עלול להיות תקוע במצב של קבלה, ללא יכולת להפוך ולשנות, הצטברות יתר זו מתוארת לעתים קרובות כ"לחות",
"כבדות".במקרה זה קיימת נטייה למודעות יתר לעצמי ואי יכולת להיות מסוגל לעשות צעד המסכן את האדם בחשיפה.
אדם עלול לשקוע במחשבות על אפשרויות אינסופיות או רעיונות אובססיביים, לעתים קרובות ייפתח רפיון מנטלי או כהות מחשבה, המהווים מכשול לאפשרות של תנועה קונסטרוקטיבית.
140 ש"חXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net