עמוד הבית מוצרים    
מידע ושימוש יעיל של צמחי מרפא

מידע ושימוש יעיל של צמחי מרפא
פורמולות הצמחים קאן עומדות בסטנדרטים המחמירים של ארה"ב בכדי להבטיח את האיכות, הריכוזים והפוטנטיות הגבוהים ביותר של הפורמולות הקלאסיות. פורמולות אלו מובאות בגירסה עדכנית, המושרשת מהחוכמה העתיקה ומכוונת אל הצרכים המודרניים המערביים עם דגש על איזון והתייחסות לתוואי התנהגות ואישיות. הפורמולות בטוחות לשימוש ואינן מכילות צבעי מאכל, חומרים משמרים, כימים סוכר וכדומה

לטבליות שלנו חיי מדף מינימליים של 18 חודשים בבקבוק סגור. מרגע פתיחת הבקבוק תלויים אורך החיים ויעילות טבליות הצמחים בתנאי האחסון. חשיפה ללחות, חום ואור מאיצים את תהליך ההזדקנות הטבעי של הטבליות. שמירה במקום קריר, יבש ואפל מאריכה את חייהן.
לתמציות הנוזליות אין תאריך תפוגה (חיי מדף בלתי מוגבלים), היות והמרכיבים נשמרים באלכוהול בלא שיתפרקו.


מומלץ ליטול את הצמחים שעה לפני או שעתיים אחרי ארוחה. במקרים נדירים תיתכן תגובה לצמחים הניטלים על קיבה ריקה (כגון הקאה, אי נוחות במע' העיכול או בחילה) במקרים כאלה יש ליטול את הצמחים עם כמות קטנה של מזון. יש הממליצים, בהסתמך על טקסטים קלאסיים, כי צמחים המיועדים לטפל בבעיות של המחמם העליון יילקחו אחרי הארוחה ואלה המיועדים לבעיות המחמם המרכזי והתחתון לפני הארוחה.

ככלל אם המטופל מקבל במקביל גם טיפול נוסף, כגון חומרים ביו-רפואיים, הומיאופתים, מערביים או איורוודים, ויטמינים, פרחי באך וכו', מומלץ כי ייטול את הפורמולות שלנו כשעה לאחר נטילת הטיפול האחר.

 
טווח המינון היומי הסטנדרטי :
 3-9טבליות, או 20-60 טיפות מיצוי נוזלי ליום .

בכל מקרה יש להתייעץ עם מטפל מוסמך לפני לקיחת פורמולת הצמחים 
XNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net