עמוד הבית מוצרים    
Womans precious

Womans precious
פורמולה זו היא ההכנה הקלאסית לתסמונות חוסר דם וצ'י, היות שתוכננה במיוחד, תוך התחשבות בפיסיולוגיה של הנשים. זוהי הפורמולה הנפוצה ביותר לבעיות ווסת הנובעות מחוסר דם וצ'י. Women’s Precious נחשבת חיונית ביותר לבעיות של אי סדירות בווסת כמו:

 

 פורמולה זו היא ההכנה הקלאסית לתסמונות חוסר דם וצ'י, היות שתוכננה במיוחד, תוך התחשבות בפיסיולוגיה של הנשים. זוהי הפורמולה הנפוצה ביותר לבעיות ווסת הנובעות מחוסר דם וצ'י.
omen’s Precious
  נחשבת חיונית ביותר לבעיות של אי סדירות בווסת כמו:

ניתן להשתמש ב-Women’s Precious גם כטיפול נוסף בתופעה של חוסר דם בכבד, מלווה בסימנים כגון עיניים יבשות, ציפורניים סדוקות פנים חיוורים וכאבים וחולשה בגידים וברצועות או גפיים חלשות  הנוטות להירדם. היא יעילה גם לתופעות של חוסר דם בלב עם פלפיטציות ונדודי שינה (על רקע חוסר דם בלב).

Chu Hsi פילוסוף מהמאה ה-12 טען  כי "רק לאחר שהושג כושר גופני יכולה הרוח להשיג מודעות". יכולתו של האדם להרגיש נוח בתוך הגוף תלויה במה שהסינים מכנים "דם".באופן כללי, Women’s Precious  מעודדת יצירה של נוכחות נוחה בעולם, מזמינה לגור בו ותומכת במודעות לו. היא מאפשרת הערכה עצמית.
לעיתים נראה רזון או עודף משקל לא מוסברים. כמו כן ייתכנו סימנים נוספים של חוסר דם כגון: ירידה בראייה, הפרעות שינה, סחרחורת, ורעד קל בגפיים.

 

140 ש"חXNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net