עמוד הבית אודותהמטפלים    

בועז קולודנר - רפואה סינית רפואה יפנית
רפואה סינית, דיקור סיני, מנהל נקודת מגע

 

מטפל מומחה במגוון טכניקות של הרפואה הסינית והרפואה היפנית ומנהל את מרכז נקודת מגע. בעל ניסיון קליני עשיר של מעל 15 שנים. בוגר המכללה לרפואה משלימה, בוגר KMI-Institute , ותלמידו של  Dr.Maurice Mussat  (צרפת). בועז מרצה במכללת רידמן במגמת הרפואה הסינית בתחום האורטופדיה, והשתלם פעמים רבות בבית חולים ZHEJIANG (האנג זו-סין). בועז מתמחה בבעיות נוירולוגיות, כאב ואורטופדיה.


"כאשר הקמתי את מרכז נקודת מגע עמד בפני אתגר לא קטן. להטמיע מודעות גוף נפש ורוח בחברה הירושלמית. יסדתי את מרכז נקודת מגע מתוך כוונה לספק שירותי רפואה משלימה נבחרים ברמת הטיפול, השירות והמקצועיות הגבוהים ביותר. ביקשתי להקים מרכז שיוביל את תחום הרפואה הסינית בירושלים. ואכן, לאחר שנים של עבודה ורכישת ניסיון, כיום המרכז מהווה מוקד חשוב ללימודים וקידום עבור סטודנטים ומטפלים. אנו מציעים במרכז מגוון טיפולים הניתנים על ידי טובי המטפלים בירושלים. העבודה במרכז נעשית בשיתוף פעולה בין מטפלים ותוך שאיפה מתמדת ללימוד, מחקר והתעדכנות מקצועית.


"הרפואה הסינית היא חוכמה עתיקת ימים שצברה נסיון מעשי רב במהלך השנים.  בעבר היה הממסד הרפואי ספקן בנוגע לרפואה המשלימה. היום קיימת פתיחות גדולה יותר והבנה שתהליך ריפוי דורש מעורבות של גוף ונפש גם יחד ונכונות לאמץ גישות אלטרנטיביות ואינטגרטיביות עם הטיפול הרפואי הממסדי.

מי ייתן ועבודתנו במרכז נקודת מגע תמשיך להוביל אותנו למתן שירות רפואי שלם.

 


חזרה


XNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net