עמוד הבית אודותעל המרכז    

נקודת מגע - המרכז הרב תחומי לרפואה משלימה בירושלים
מרכז נקודת מגע שוכן במושבה הגרמנית בירושלים ופועל מזה עשר שנים. מוקדי הפעילות העיקריים של המרכז הינם טיפולי רפואה משלימה רפואה סינית וסטודיו לפילאטיס מכשירים. בנקודת מגע אנו מתחייבים לטפל באופן מקצועי, אמין, אישי ולבבי ולשים את המטופל במרכז תשומת הלב שלנו. נשמח לבנות תכנית אישית המתאימה לצרכים וללוח הזמנים של כל מטופל מתוך מגוון הטיפולים המוצעים.

 מרכז נקודת מגע הוקם על מנת לספק סל שירותי רפואה משלימה ברמת השירות והמקצועיות הגבוהות ביותר. העבודה במרכז נעשית בשיתוף בין מטפלים שונים, מתוך שאיפה מתמדת ללימוד, מחקר והתעדכנות מקצועית דרך שיתוף פעולה עם המרכזים המובילים בארץ ובעולם.

אם בעבר הממסד הרפואי היה ספקן בנוגע לרפואה המשלימה, הרי שכיום קיימת פתיחות גדולה יותר והבנה כי תהליך ריפוי דורש מעורבות של גוף ונפש גם יחד  כמו גם נכונות לאמץ גישות אלטרנטיביות לטיפול הרפואי. הרפואה המשלימה מהווה גישה אחרת אל תהליך הריפוי, זוהי גישה עוצמתית, מדויקת ומקיפה.

תחום הרפואה הסינית במרכז נקודת מגע מנוהל על ידי הבעלים של המרכז, בועז קולודנר. בועז הינו מטפל מומחה ומרצה לרפואה סינית  במכללת רידמן ובמוסדות נוספים. המרכז מוביל את תחום הרפואה הסינית בירושלים ושם לו למטרה לקדם וללמד סטודנטים ומטפלים. במרכז ניתן לקבל טיפולים בתחומי הרפואה הסינית ובתחומים נוספים- עיסוי שבדי, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה, נטורופתיה, אימון אישי ועוד. המרכז ובועז בראשו מהווים מרכז לימודי חשוב ומוביל בעיר, סטודנטים ומטפלים חדשים מגיעים אל המרכז ללמוד ולהתמחות בתחומי הטיפול השונים ונהנים מהניסיון הרב ומהמקצועיות שיש לבועז ולמקום להציע.


תחום הפילאטיס במרכז נקודת מגע מנוהל על ידי יפעת קולודנר, אשתו של בועז. יפעת, רקדנית וכוריאוגרפית במקור, הינה בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום הפילאטיס, היא מדריכה מורי פילאטיס ומתמחה בשיטת הפילאטיס בטיפול בתחומים רבים. הסטודיו שבמרכז הינו סטודיו ל "פילאטיס מכשירים" בו מועסקות מיטב מדריכות הפילאטיס בעיר. הסטודיו פועל באווירה אינטימית ומקצועית, מתקיימים בו שיעורים פרטיים ושיעורים בקבוצות קטנות (של עד חמישה משתתפים). אל הסטודיו מגיעים אנשים בכל הגילאים, כאלו המבקשים לטפל ולהתמודד עם בעיה גופנית (פציעות, כאבים אורתופדיים, נשים בהיריון ולאחריו ועוד) וכן- אנשים שמעוניינים לעסוק בשיטת התעמלות ייחודית ולשמור על אורח חיים בריא.


מרכז נקודת מגע הינו מקום אשר נותן לקהל לקוחותיו מענה לצרכים שונים במגוון שירותים ייחודיים. הצוות המועסק הינו המקצועי ביותר בתחומו והאווירה חמה. רבים מהמטופלים והמתאמנים במרכז נמצאים איתנו עוד מהיום הראשון ואנו עושים כל שביכולתנו להמשיך וללמוד ולספק את השירות הטוב ביותר בתחומינו.טווינה
אקופונקטורה (דיקור סיני)
פילאטיס מכשירים
ייעוץ תזונתי ורפואת צמחים
עיסויים

 


XNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net