עמוד הבית פילאטיספילאטיס בנקודת מגע    

פילאטיס בנקודת מגע
הסטודיו לפילאטיס של נקודת מגע ממוקם בלב המושבה הגרמנית בירושלים , ומאופיין באווירה ביתית ומיוחדת. פילאטיס הינה שיטה המחייבת ריכוז והקשבה לגוף ברמה הגבוהה ביותר לשם זיהוי והפעלה של שרירי השלד העמוקים ביותר ולכן הדרכת פילאטיס דורשת תשומת לב מרבית ואישית מצד המדריך.

הצוות המקצועי, ושיטת העבודה הייחודית בסטודיו המתאפיינת בקבוצות קטנות של עד חמישה אנשים, מאפשרים לנו לא להתפשר על מקצועיות ושימת לב לפרטים הקטנים בכל מתעמל. כמו כן, אנו מקפידים על שיתוף פעולה והיוועצות שוטפת עם הטובים שבאנשי המקצוע (מטפלי טווינה, דיקור, פיזיותרפיה) ש נקודת מגע מציעה. אנו מציעים שירות מקצועי לרקדנים, ספורטאים, מתעמלים בעלי צרכים מיוחדים, משתקמים וכל אדם המעוניין להתחטב, לשמור על בריאות, יציבה וכושר טובים.שיטת העבודה
בסטודיו נקודת מגע משתתפים עד חמישה אנשים בקבוצה. לכל מתעמל נקבעת תכנית אישית, המתועדת בכתב ומותאמת לצרכיו הקונקרטים של המתעמל. השעור הראשון של המתעמל מתאפיין בהכרות ובהערכה ועל כן יהיה פרטי (אחד על אחד) או סמי - פרטי (שני מתעמלים). השיעור יוקדש להכרת המתעמל ומצבו הגופני וזאת על מנת לקבוע מטרות וסדרי עדיפויות לתכנית האימון. כמו כן- שיעור פרטני יאפשר למתעמל להכיר את העבודה בפילאטיס מכשירים.

בשיעורים הקבוצתיים, כל מתעמל עובד על פי תכניתו האישית, ללא קשר לפעילות המתעמלים האחרים.
המעקב אחרי כל מתעמל וצרכיו נעשה באמצעות כרטיס אימון אישי וכרטיס מעקב לכל שיעור. בכרטיס האימון האישי נרשמים כל הפרטים הרלוונטים אודות המתעמל כגון: מצב פיזי, גיל, דגשים לאימון, מטרות, הגבלות וכדומה. בכרטיס המעקב של כל שיעור נרשמים התרגולים שהותאמו למתעמל, סוג המכשיר, מתח התנגדות הקפיצים, המלצות לשיעור הבא וכו'.

פילאטיס מכשירים ומזרון
שיעורי הפילאטיס בנקודת מגע כוללים שילוב של הרפרטואר המלא של המכשירים והרצפה: כ- 20-30 דקות רצפה ולאחר מכן מכשירים, לפי צרכי המתעמל . המכשירים והציוד הינם של טובי היצרנים והם מתוחזקים בקפדנות על מנת לשמור על הבטיחות המרבית של המתעמלים.

נשמח לענות על כל שאלה ובקשה
XNET creation נקודת מגע רח' אסא 3, המושבה הגרמנית ירושלים טלפון/פקס: 02-5664155 דוא"ל :nekudatmaga@bezeqint.net